Nie jestem matką Teresą, nie udzielam się dla innych bardziej, niż każe mi zwykła ludzka przyzwoitość. Ale nigdy, przenigdy nie ominęłabym człowieka, bez upewnienia się, że nie potrzebuje on pomocy. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych wychodziłam po 22.00 z psem na spacer. W przedsionku klatki schodowej siedział człowiek, od którego było czuć alkohol. Zapytałam czy […]
Post Jeśli nie wiecie jak się zachować, zachowajcie się przynajmniej przyzwoicie pojawił się poraz pierwszy w W Roli Mamy.
Artykuł pochodzi z tej strony.