Wakacje, to wspaniała okazja, by podczas spaceru po lesie czy łące bliżej przyjrzeć się kwiatom, drzewom, liściom, krzewinkom. Ale uwaga! roślin chronionych nie wolno dotykać, ani tym bardziej zrywać. Najlepiej je sfotografować i zostawić w spokoju.
Więcej na tej stronie.